Dodany: 2012-02-03 14:30:52

Oferta biura rachunkowych W całej gamie swoich ofert – biuro rachunkowe ursus posiad między innymi obsługę podatkową, bieżącą obsługę finansową, a także wile innych usług, które zarówno kierowane są do klientów indywidualnych jak i do klientów, którzy posiadają własne firmy.

 

W ofercie znajdziemy również typowo księgowe oferty jak choćby sporządzanie księgo przychodów i rozchodów, czy reprezentowanie klienta przed Urzędem skarbowym. Biuro rachunkowe ursus to miejsce, gdzie można również skorzystać z usług doradczych w zakresie rozliczenia firmy, czy też wybrania formy rozliczania się z fiskusem. Biuro rachunkowe ursus proponuje również liczne usługi z zakresu przygotowywania raportów finansowych, czy raportów zbiorczych z działalności okresowej firmy.

 

To  z jakiej usługi skorzystamy zależy tylko od tego jaki problem mamy i jakiego działu rachunkowości chcemy się pozbyć – zlecić to profesjonalistom. Niemal każde biuro rachunkowe ursus posiada ten sam zakres działalności – zanim się jednak zdecydujemy warto przejrzeć ofertę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Oferta biura rachunkowych
Nick: