Dodany: 2012-02-03 14:44:46

Obsługa kadrowo-płacowa Firmy, które nie zatrudniają więcej niż 10 osób – niejednokrotnie zastanawiają się nad ty, czy dział kadr i płac nie powinien być przez nich powierzony osobom, które zajmują się tym na co dzień w firmach zewnętrznych jak biuro rachunkowe ursus.

 

Biuro rachunkowe ursus oferuje swoim klientom coś w rodzaju zewnętrznych kadr. Polega to na prowadzeniu przez firmę biuro rachunkowe ursus spraw pracowniczych, płacowych, związanych z zatrudnianiem, urlopami wychowawczymi, odliczaniem i rozliczaniem pracowników z fiskusem, a także wielu innych aspektów, które kryją się pod pojęciem kadry i płace.

 

Biuro rachunkowe ursus prowadzi jednocześnie kadry i płace kilku firm – co nie koliduje ze sobą, a każda z firm ma szansę regularnego, systematycznego sprawdzenia stanu kadr i płac prowadzonego przez firmę zewnętrzną czyli biuro rachunkowe ursus. Na takie rozwiązanie decydują się nie tylko małe firmy, ale również duże, które potrzebują dodatkowego – zewnętrznego wsparcia dla wewnętrznego działu kadry i płace, który znajduje się w siedzibie firmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obsługa kadrowo-płacowa
Nick: