Dodany: 2012-02-03 14:49:10

Sporządzanie ewidencjiW każdej firmie musi być prowadzona regularnie ewidencja środków trwałych, ewidencja środków, które są inwestowane – oraz wszystkiego co należy do firmy – jej kapitału i majątku ogólnego.

 

Sporządzanie ewidencji przez biuro rachunkowe ursus – to zlecenie z firm, które ewidencji nie prowadzą we własnym zakresie, a zlecają to firmom zewnętrznym. To ważne, by biuro rachunkowe ursus – jako firma, które nie ma bezpośredniego kontaktu z firmą, otrzymywało wszelkie niezbędne i przede wszystkim szczegółowe informacje dotyczące sporządzania ewidencji danej firmy.

 

To właśnie przepływ i dostęp do informacji – biuro rachunkowe ursus uważa za podstawowe zadanie przy współpracy z firmą, której ewidencję prowadzi biuro rachunkowe ursus. Sporządzanie ewidencji odbywa się na zasadach takich – na jakie umówił się klient z biurem rachunkowym. Jest to współpraca cykliczna: miesięczna, kwartalna lub roczna. W zależności od wymagań i potrzeb firmy, której ewidencja dotyczy i na zlecenie której jest wykonywana..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sporządzanie ewidencji
Nick: