Dodany: 2012-05-18 10:30:29
 

Czym są podatkiBiuro rachunkowe jako jednostka służąca pomocą przy między innymi rozliczeniu podatków uważa, że wciąż istnieje masa osób, które nie potrafią zrozumieć zasad funkcjonowania podatków i tego, że jest to ich obowiązek i nie da się tego obejść, a próby takiego załatwienia sprawy są karalne.

 

Biuro rachunkowe gdańsk twierdzi, że wynika to głównie z niewiedzy, to znaczy ludzie nie maja wciąż pojęcia czym właściwie są podatki. A czym więc są? Podatki to jak twierdzi biuro rachunkowe gdańsk opłaty obowiązkowe, dotyczące każdego obywatela kraju, który jest w pełni praw obywatelskich i przebywa legalnie na terenie kraju.

 

Biuro rachunkowe gdańsk uważa, że większość nawet często nie zdaje sobie sprawy z tego, że płaci podatek. A przecież kupując cokolwiek, czy płacąc nawet u fryzjera poniekąd płacimy podatki i nawet nie odczuwamy, że do każdej usługi doliczono nam jakąś dodatkowa opłatę. Podatki są więc często takimi opłatami , których nie zauważamy, a więc opłatami, które jak się to mówi potocznie ''mniej bolą''..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są podatki
Nick: