Dodany: 2012-05-18 10:54:44
 

Na jakie przywileje podatkowe może liczyć osoba samotnie wychowująca dziecięcegoCo roku w prawie podatkowym następują drobne zmiany, które należy poznać zanim zaczniemy proces rozliczania się z podatku. Biuro rachunkowe, które zajmuje się rozliczaniem z podatku profesjonalnie, zawsze ma najświeższe informacje na temat rozliczeń i wie, komu i co przysługuje, w tym jaka ulga.

 

Do jednej z ulg zalicza się ulgę dla osób samotnie wychowujących dzieci. Ulga na dzieci dla osób samotnych – jak twierdzi biuro rachunkowe gdańsk co roku się nieco zmienia, dlatego należy na bieżąco sprawdzać jakie odliczenie od całości należnego podatku możemy sobie sporządzić.

 

Biuro rachunkowe gdańsk za swoich klientów dokonuje takich rozliczeń, dzięki czemu, często okazuje się, że to skarbówka nam musi zwrócić część środków, nie zaś my jesteśmy dłużni coś państwa. Ulgi jednak są bardzo zmienne, często zdarza się tak, że osoba samotna z jakiś dodatkowych względów zostaje pozbawiona możliwości ubiegania się o ulgę na dziecko, tym bardziej warto zawsze najpierw zapoznaż się z opinią eksperta w tej sprawie..

Nick: