Dodany: 2012-05-18 10:58:02
 

Czym są darowizny kościelneWiele osób wierzących co roku w swoim picie zaznacza darowiznę na kościół, czyli zarówno formy rzeczowe jak i finansowe, które zostały przekazane kościołowi. Takie rozliczenia mamy prawo wziąć pod uwagę, tylko wtedy, kiedy obdarowany uzyskał naszą ofiarę na konto, a więc istniej potwierdzenie takiego naszego wsparcia.

 

Jeśli więc wspieramy kościół, swoją parafię, mamy prawo późniejszego odliczenia sobie całości wsparcia od podatku. Biuro rachunkowe gdańsk twierdzi, że jest to bardzo atrakcyjna ulga, która nie posiada żadnego limitu, a jedynym limitem jest wysokość podstawy opodatkowania. Darowizny kościelne podobnie jak inne ulgi warto rozliczać korzystając z usług biuro rachunkowe gdańsk, które pokaże nam jak prawidłowo rozliczyć się z darowizny i jak prawidłowo zapisać to w deklaracji.

 

Rozliczenie darowizny w deklaracji jest nie tylko atrakcyjną formą dla podatników, ale również sprawiedliwym rozwiązaniem dla każdego, kto przez cały rok wspiera kościół czy to za pomocą darów finansowych, czy to za pomocą darów rzeczowych, które zostały gdzieś zliczone – twierdzi biuro rachunkowe gdańsk..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są darowizny kościelne
Nick: