Dodany: 2012-05-18 11:00:28
 

Na czym polega ulga prorodzinnaKażdy kto posiada dziecko ma prawo co roku do odliczenia sobie od podatku, podstawy opodatkowania ulgę prorodzinną, czyli ulgę na dzieci. Wysokość ulgi - maksymalna to w naszym kraju tysiąc złotych na każde dziecko.

 

Jeśli jednak podstawa opodatkowanie jest mniejsza, to nie możemy odliczyć sobie całości podatku. Biuro rachunkowe gdańsk radzi każdemu – zwłaszcza osobom, które posiadają więcej niż jedno dziecko, zwłaszcza w wieku szkolnym, by korzystać z tej ulgi.

 

Taka ulga to co prawda kropla w morzu potrzeb jednak warto i z tej kropli skorzystać, zwłaszcza, że np. przy trójce dzieci – jak liczy biuro rachunkowe gdańsk – jest to już kwota nie mała bo kwota 3 tysięcy złotych, biuro rachunkowe gdańsk radzi by za każdym razem, kiedy nie wiemy jak odliczyć jakąś ulgę i jak z niej skorzystać – zapytać o poradę eksperta, który pokaże nam w jaki sposób należy poradzić sobie z ulgami i jak z nich w pełni skorzystać. Biuro rachunkowe gdańsk swoim klientom pokazuje również jak skorzystać przy okazji z innych obowiązujących i co ważne należących się nam ulg podatkowych, które mogą zmienić nasze postrzeganie na rozliczanie się z podatku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega ulga prorodzinna
Nick: