Dodany: 2012-05-18 11:23:30
 

Na czym polega ulga internetowaKażda dodatkowa opłata – jak choćby ta, która ponosimy opłacając internet może być przez nas rozliczona przy okazji odliczeń podatkowych. Ulga za internet jest rozliczana na picie 0 i polega na odliczeniu od podatku tego, co wydaliśmy przez rok na opłaty za internet.

 

Te opłaty, o których mowa, to wszystkie faktury, które pokazują opłatę za usługę internetową, jednak należy wiedzieć, że nie można łączyć jej z usługami TV, które często sprzedawane są w pakiecie. Biuro rachunkowe gdańsk rozlicza ulgę za internet najczęściej w formie dodatku. Pamiętajmy, o czym przypomina biuro rachunkowe gdańsk, że kwotę internetu możemy odliczyć tylko do maksymalnej kwoty 760 złotych – to jest limit ustanowiony dla tej, konkretnej ulgi. Biuro rachunkowe gdańsk radzi by zawsze korzystać z tej ulgi, by zwrócił nam się koszt tego, co zapłaciliśmy za internet w roku.

 

Ulga internetowa polega też na tym, że możemy odliczyć jedynie część z roku, jeśli internet opłacamy na przykład dajmy na to przez za ledwie dwa-trzy miesiące, wtedy opłaty są mniejsze, jednak i tak możemy je odliczyć sobie od podatku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega ulga internetowa
Nick: