Dodany: 2012-05-18 11:33:21

1% podatku na OPP Dziś niemal na każdym kanale jesteśmy bombardowani informacjami o tym jak warto pomagać, czym jest pomoc dla organizacji pozarządowych, czy fundacji. Rzeczywiście warto pomagać oddając swój 1 procent podatku, choćby dlatego, że nic nas to nie kosztuje.

 

Biuro rachunkowe gdańsk wyjaśnia, że ów 1 % o którym każdy mówi to nic innego jak 1 procent, który, kiedy go nie oddamy zostanie przekazany ministerstwu finansów. Dlatego tez 1 procent dla organizacji pożytku publicznego to nie jest obciążenie dla naszej kieszeni i warto o tym wiedzieć, kiedy siadamy do rozliczenia podatkowego. Biuro rachunkowe gdańsk jako, że często rozlicza osoby, które nie są zdecydowane na jaką organizację oddać swój 1 procent – samo posiada listę OPP, które podsyła swoim klientom, by ci decydowali jaki cel, jaka fundację chce wesprzeć.

 

Biuro rachunkowe gdańsk radzi by pomagać i oddawać 1 procent dla fundacji, bo kiedy patrzymy na sumę, którą oddajemy, nam wydaje się ona mało znacząca, jednak kiedy kilka osób swoją niewielką sumę przekaże na szczytny cel, to jego realizacja będzie znacznie bardziej prawdopodobna niż bez naszej pomocy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 1% podatku na OPP
Nick: