Dodany: 2012-06-14 14:38:24

 

Podatek rolnyRola, wieś to piękny krajobraz naszego kraju. Sektory rolnicze są zdrowsze i bezpieczniejsze mniejszy tam ruch i uciążliwość życia. Warto to podkreślać to cenny walor poza walorem krajobrazowym. Na wsi mamy podatek rolny, który płaci się od gruntów rolnych, potrafią go obliczyć księgowi biuro księgowe warszawa.

 

Ta umiejętność biuro księgowe warszawa nie przydaje im się w mieście, mimo to dobrze jest wiedzieć jak liczyć podatek rolny co cenią sobie księgowi z biuro księgowe warszawa jako dodatkową umiejętność.

 

Podatek od gruntów rolnych jest obowiązkowy jego reguła do obliczania jest następująca: 2,5 ceny pszenicy z ostatniego skupu pomnożona przez liczbę hektarów powierzchni danego gruntu. Klasy piąta i szósta są w pełni zwolnione z podatku w zasadzie to ich właściciel, bo ton uiszcza podatek i to on nie będzie musiał ponosić opłat z tego tytułu. Zwolnienia dotyczą tak naprawdę rolnika do którego grunt należy a nie ziemi. Zwolnienie jest tu zasadne, bo niska urodzajność gleby ogranicza plony..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podatek rolny
Nick: