Dodany: 2012-06-14 14:42:41

 

AkcyzaPaliwo to jeden z najbardziej czułych punktów dla większości osób zmotoryzowanych, i korzystających ze środków transportu zwłaszcza mechanicznego. Jego cena odbija się na możliwościach dochodowych kierujących i ich pojazdami i ilości przejechanych kilometrów.

 

Mało kto zdaje sobie sprawę, że połowę ceny paliwa głównie benzyny stanowi akcyza czyli podatek od paliw. Jest to podatek konsumpcyjny pośredni płaci go konsument jego rozliczać nie trzeba, więc usługi biuro księgowe warszawa są zbędne. Tu pracy dla biuro księgowe warszawa nie ma. Wysokość akcyzy jest ustalona w ustawie i to w sposób bezpośredni właściwy.

 

Akcyza może być niemiła dla firm transportowych przy wysokiej akcyzie jak w Polsce każda podwyżka cen ropy powoduje spore straty i duży wzrost cen na wszystkich stacjach paliw. W sprawie akcyzy nie wesprze nas biuro księgowe warszawa nie da i nie pozwoli załatwić wszystkich problemów związanych z akcyzą i wysokimi cenami paliw. Akcyza jest bardzo potrzebna i konieczna dla budżetu państwa, ale powinna być zdecydowanie niższa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Akcyza
Nick: