Dodany: 2012-06-14 14:45:11

 

Podatek od środków transportuŚrodki transportu w rozumieniu prawa są to pojazdy mechaniczne służące do przemieszczania się. W biuro księgowe warszawa prowadzi się liczne rozliczenia a tego tytułu, klienci biuro księgowe warszawa to niejednokrotnie bardzo bogaci właściciele firm w tym także transportowych.

 

Jao przedmiot objęcia podatkiem wyróżnia się auta ciężarowe i masie całkowitej powyżej 3,5 tony, ciągniki balastowe i siodłowe z naczepami o masie powyżej 3,5 tony. Same przyczepy i naczepy które wraz z pojazdem silnikowym mają masę przekraczającą 7 ton oraz autobusy. Tak więc lista jest bardzo długa i obejmuje prawie wszystkie środki transportu lądowego. Codzienna praca biuro księgowe warszawa, jest pełna tego typu obliczeń i rozstrzygnięć podatkowych.

 

Obowiązek płacenia podatku od pojazdów transportowych mają ich właściciele w tym wyróżnia się: jednostki organizacyjne bez osobowości prawnej na które jest zarejestrowany środek transportu, osoby fizyczne i prawne do których pojazdy należą i właściciele środków transportowych zarejestrowanych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej którym pojazdy zostały powierzone..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podatek od środków transportu
Nick: