Dodany: 2012-06-14 14:54:04

 

Podatek od nieruchomościNieruchomości są częścią majątku jaki posiadamy i to znaczną. Prawo polskie nakłada na nas obowiązek odprowadzania podatków od nieruchomości posiadanych na własność. To konieczność, zwolnienia przysługują nam tylko w specyficznych warunkach wyszczególnionych w sposób mechaniczny i odgórny.

 

Podatki od nieruchomości są małe stanowią one tylko procent od wartości nieruchomości, od wartości rynkowej. Podatki oblicza v dla swoich klientów, każdy może skorzystać z usług biuro księgowe warszawa, w biuro księgowe warszawa dokonają wszelkich rozliczeń podatkowych za nas. Podatki od nieruchomości to też podatki od gruntów, wyróżnia się działki budowlane, grunty leśne, grunty rolne.

 

Od każdego z tych gruntów mamy inną stawkę podatkową i jest ona inaczej liczona. Podatek do gruntów rolnych ma swoje zwolnienia nie muszą go płacić osoby posiadające grunty piątej i szóstej kategorii urodzaju gleb. Te ostatnie kategorie gleb są całkowicie zwolnione od podatku od gruntów rolnych, grunty leśne nie mają zwolnień od podatków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podatek od nieruchomości
Nick: