Dodany: 2012-12-21 13:12:29

 

Pożyczki pozabankoweUsługi parabankowe są bardzo groźne i niebezpieczne, mogą nam przynieść sporo kłopotów mimo wszystko. Niosą ze sobą spore ryzyko, przeważnie oferują oni pożyczki za pewną wpłatę wstępną, przeważnie po niej nie udzielają nam pożyczki. W usługi księgowe warszawa popularne jest stwierdzenie, że to instytucje prawie kryminalne.

 

W instytucjach tego typu możemy mieć do czynienia z dużym ryzykiem jakie wiąże się z utratą kredytu. Powinniśmy sobie z tego zdawać sprawę, to przecież nic nadzwyczajnego możemy bez usługi księgowe warszawa dowiedzieć się co jest instytucją parabankową a co nie i co jest groźne a co nie.

 

Wystarczy zajrzeć na magiczną stronę Komisji Nadzoru Finansowego tam w zakładce ogłoszenia publiczne widnieje pozycja wszystkich podmiotów nie posiadających zgody KNF na wykonywanie swoich obowiązków, przeważnie ich depozyty nie są gwarantowane, bo nie są uczestnikami Bankowego Fundusz Gwarancyjnego. pożyczki pozabankowe są potrzebne zawsze wtedy kiedy niektóre osoby nie mogą dostać pożyczki w normalnym banku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pożyczki pozabankowe
Nick: