Dodany: 2012-12-21 13:38:35

 

Rynek pieniężnyW biurach księgowych brak jest usługi księgowe warszawa z zakresu rynku pieniężnego. Dzieje się tak dlatego, że usługi księgowe warszawa nie mają nic wspólnego z rynkiem pieniężnym.

 

Rynek pieniężny jest kluczowy dla podmiotów na nim działających, ale nie dla biur zajmujących się usługi księgowe warszawa. Rynek pieniężny jest miejscem handlu instrumentami dłużnymi o terminie zapadalności do jednego roku. W jego skład wchodzą takie instrumenty jak obligacje, bony skarbowe, certyfikaty depozytowe itp. papiery. Rynek pieniężny jest miejscem wyjątkowym, unikalnym, pod każdym względem nie da się na nim stosować jakichś przemyślanych i zaawansowanych analiz rynkowych.

 

Narzędzi analitycznych mamy okrojony wybór, na tym rynku nie poruszają się detaliści to rynek dla dużych graczy. Oni tu decydują, warto brać pod uwagę tylko fundamenty. Zazwyczaj są to inwestycje o bardzo krótkim terminie realizacji przeważnie to okres od trzech miesięcy do pół roku. Największym uczestnikiem tego rynku po stronie emitenta jest państwo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rynek pieniężny
Nick: