Dodany: 2012-12-21 13:44:23

 

Rynek kapitałowyW usługi księgowe warszawa nie ma nic związanego z rynkiem kapitałowym. Jest to jeden spod rynków, rynku finansowego. Rynek kapitałowy nie potrzebuje usługi księgowe warszawa, tam są tylko przelewy i zapisywanie strat lub zysków.

 

Rynek kapitałowy to rynek giełdowy, to na nim handluje się akcjami firm i innymi instrumentami, często obligacjami i certyfikatami depozytowymi, instrumentami pochodnymi. Paleta możliwości jest bardzo duża, co ważniejsze jest to rynek regulowany, to znaczy, że ma regulatora, w tym wypadku jest to zarząd giełdy i jej prezes.

 

Nie ma potrzeby korzystania z usługi księgowe warszawa przy inwestowaniu na rynku kapitałowym. Przeważnie wystarczy do tego celu rachunek maklerski w banku lub domie inwestycyjnym albo jeszcze innym brokerze. Nie potrzeba nam niczego więcej, poza oczywiście gotówką jest ona niezbędna do rozpoczęcia przygód inwestycyjnych i kończenia ich z powodzeniem. Rynek regulowany charakteryzuje się tym, że panują na nim zasady przyjęte w regulaminie i zatwierdzone..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rynek kapitałowy
Nick: