Dodany: 2013-01-02 12:44:15

 

Czym jest dochódDochód, jak definiuje biuro rachunkowe szczecin to pieniądze czerpane z różnych źródeł dzięki naszej pracy. Możemy wyróżnić dochody gospodarstwa rolnego, dochody instytucji państwowej, dochody przedsiębiorstwa, dochody osób fizycznych, osób prawnych i dochody rodziny, które składają się na finanse gospodarstwa domowego.

 

Dochody są pomniejszane o koszty utrzymania i inne wydatki takie jak ubezpieczenia społeczne czy też podatek. Jak radzi biuro rachunkowe szczecin zawsze trzeba brać pod uwagę także koszty uzyskania dochodu. Jeśli jeździmy do pracy samochodem i wydajemy własne pieniądze na dodatkowe materiały potrzebne nam w pracy, musimy odliczyć tą kwotę i dopiero wtedy możemy mówić o naszym realnym dochodzie.

 

Sprawami rozliczania dochodów, przychodów i rozchodów zajmuje się profesjonalnie biuro rachunkowe szczecin. Jeśli mamy własną działalność warto skorzystać z pomocy biura rachunkowego, które zajmie się naszą księgowością i rachunkowością solidnie, dokładnie i oczywiście zawsze na czas..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest dochód
Nick: